Моята снимка
Блогът представлява хомогенна смес от футбол, музика и литература + щипка разни други благи работи...

четвъртък, 22 януари 2015 г.

Вратарски неволи

След злополуката на Скънторп преди няколко дни (двама контузени вратари, при което трябваше полеви играч да пази цяло полувреме срещу Бристол Сити), реших да се поразровя и се натъкнах на този интересен материал, събиращ почти всички подобни случки през последните 30 години:

От началото на миналата година е, затова Моци не присъства. Моят личен фаворит от всички изброени е Михаел Тарнат от Байерн, когато застана на вратата срещу Айнтрахт през 99-та, след като легендарният Оливер Кан и резервата Бернд Дреер се бяха контузили в рамките само на 7 минути. Спомням си, че в края Тарнат с котешки рефлекс извади едно чисто положение и Байерн успя да бие с 2:1 като гост. Лудак :))