Блогът представлява хомогенна смес от футбол, музика и литература + щипка разни други благи работи...

понеделник, 20 януари 2014 г.

Rawbau - Vatreno ludilo

Мощна е, дееба... С бате Славен Билич като бас китарист :)))

When the life gives you lemons...

Доживях и това. Мачът е от костариканската Примера - култовият ФК Лимон е домакин на Картахинес и губи с 1:3, но... аз печеля. При това доволна сума, за скромната ми кариера :))

Снощи се нервирах (5 фиша ми бягат с по 1 гол през последната седмица!) и заложих последните си 25 евро джаста-праста - последното събитие, което сложих в селекцията, беше именно гореспоменатият мач да завърши "over 3,5" (демек над 4 гола, беше 1:1 в 25-та минута и си казах, че няма как да не си зашият още два).

Честно казано, не мислех, че фишчето ще излезе, но ето на - едно по едно, предвижданията станаха. Първо Милан под 1,5, после Атлетико Мадрид под 2,5 (голямо треперене падна, последните 15 минути се клатех напред назад като Валери Лобановски) и накрая останаха лимоните :) Та тия пичове ми донесоха 376 евро - дето се вика, толкова пари не съм виждал накуп! Когато животът ти предлага лимони, направи си лимонада :)))